top of page
zivotni-pojisteni-jako-zachranny-clun.jpg

Chraňte sebe a své blízké díky kvalitnímu pojištění.

Váš finanční záchranný člun na plavbě životem.

Články o pojištění. Srozumiteně. Lidsky.

Pojištění je způsob, jak zajistit, aby vaše rodina měla finanční prostředky, které potřebuje k udržení své životní úrovně v případě vaší smrti, při vážných nemocech či úrazech.

Přejít na stránku se všemi články
Doporučené >
IMG_2580_edited_edited_edited_edited.png

Ivan Karas

Váš poradce. Unit Manager pojišťovny MetLife

Ať už pracuji s jednotlivci, rodinami nebo malými podniky, zavazuji se poskytovat služby na nejvyšší úrovni a nacházet řešení, která splňují potřeby mých klientů.

Jsem hrdý na to, že buduji silné a dlouhodobé vztahy s klienty a jsem pro ně důvěryhodným zdrojem po celou dobu jejich cesty.

 

Snažím se svými články přiblížit význam a důležitost pojištění široké veřejnosti.

Konzultace zdarma >

Možnost zvolit z více než 30 připojištění.

Kvalitní pojištění vám bude krýt záda za všech okolností. Kromě zajištění v případě smrti se můžete na úrazy, nemoci, invaliditu a další speciální připojištění. Specialista by vám měl vždy vysvětlit a navrhnout připojištění odpovídající vašim požadavkům a životní situaci.

Všechna připojištění >
p_protect-yourself_≤120p_HVR.png
p_lgbt_≤120p_HVR.png
p_financial-workshop_≤120p_HVR.png
p_cancer_≤120p_HVR.png
p_accidental-death_≤120p_HVR.png
p_broken-bone_≤120p_HVR.png
i_disability_≤120p_HVR.png
i_life_≤120p_HVR.png

Jan Š.

"Nerad se bavím o sénářích, které mohou nastat. Dlouho jsem pojištění vubec neřešil. Mám ale rodinu a jsem hlavní živitel domácnosti. Pokud by se něco stalo, tak chci, aby byla moje žena a děti pořádně zajištěny. Teď mám dobrého poradce a dobrou pojistku."

Tomáš K.

"Nechci, aby se moje rodina a blízcí dostali do finančních potíží, pokud by se se mnou něco stalo. Platím 2500 měsíčně a mám klid a jistotu, že pojišťovna poskytne dostatek peněz, když se mi něco stane."

Kateřina P.

"Měla jsem starou pojistku a vlastně jsem vůbec neřešila co a jak. Pan Karas mi nyní nastavil skvělou pojistku a vím za co platím a jak jsem chráněná, kdyby se něco stalo."

Často kladené dotazy

Zajímá vás více?

Můžeme si zavolat, potkat se online a nebo osobně. Konzultace i návrh řešení je vždy zdarma. Dozvíte se, jaká rizika podle statistik hrozí a jak se proti nim zajistit díky dobře nastavenému pojištění.

Nezávazně. Zdarma. Volba bude na vás

Copyright © 2023 Ivan Karas / 722 037 946 / ivan.karas@zp.metlife.cz
Web má pouze informativní charakter. Články publikované na těchto stránkách jsou soukromým názorem a jsou zjednodušenou formou publikovány pro přiblížení témat široké veřejnosti.
Veškerá rozhodnutí vždy dělejte na základě svého úsudku a doporučuji vždy osobní konzultaci se specialistou

bottom of page