top of page
Muž čtení novin

Co obnáší

práce v pojišťovně.

Proč ti může dávat
tato příležitost smysl.

Už žádné kontrolování účtenek a stresování ze složenek. Peníze nejsou všechno, ale dají ti dostatek svobody pořídit si nové věci a zážitky, o kterých sníš.

Startupy jsou sice sexy, ale americká korporace fungující 160 let, která je součástí největších společností na světě je známka stability.

Šikaně ze strany vedení je konec. Nečekej házení klacků pod nohy, ale motivaci a přístup! Manažer tě bude motivovat a snažit se o tvůj úspěch.

Práce na směny nebo od X do Y tady neexistuje. Máme sice porady a setkáváme se, ale většinu času si budeš organizovat dle svého uvážení.

Pojištění dává smysl všem sortám lidí. Řešíme lidem zadní vrátka, pokud by se stalo něco špatného. Čistá a prestižní práce, která reálně pomáhá.

Tento obor má spoustu předsudků a obav. Nejlepší je potkat se osobně a říci si vzájemná očekávání.

Pro klienty zajišťujeme kompletní krytí rizik.

Data na Touch Pad

4 požadavky a předpoklady.

1

Máš maturitu?

3

Chceš svobodu času a peněz?

2

Baví tě komunikace s lidmi?

4

Nebojíš se nových věcí?

Tvoje příležitost.

IMG_2580.jpg

Ivan Karas

Unit Manager / MetLife

Obchodu se věnuji 10 let a v MetLife jsem nyní na pozici manažera, který na jihu Čech buduje nový tým poradců.

Vybírám několik obchodnic a obchodníků do svého týmu.

Jsem si vědom, že nabídky práce vypadají všechny podobně a tento obor má také spoustu obav a předsudků.

Rád bych se s tebou viděl u prvního kola výběrového řízení, abychom si mohli říct osobně detaily a vzájemná očekávání.

Vyplň pár informací o sobě

O pojišťovně MetLife.

Pojišťovna MetLife začala hned od počátku svého působení na území České republiky budovat silnou distribuční síť profesionálních pojišťovacích zprostředkovatelů, kanceláří  a agentur. V současné době je na území republiky 30 silných agenturních zastoupení a nejméně 20 kanceláří v dalších menších i větších městech. Pojišťovna zároveň spolupracuje s více než 15 velkými makléřskými společnostmi - pojišťovacími agenty.

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, s unikátním dědictvím v péči o 100 miliónů klientů ve 47 zemích světa, a to s více než 140letou historií. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife, Inc. drží přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním Východě. MetLife, Inc. je největší životní pojišťovnou ve Spojených státech (z hlediska objemu platných životních pojistných smluv). Ve Spojených státech poskytuje MetLife své služby více než 90 společnostem z prvních 100 uváděných v žebříčku FORTUNE 500®.

Pojišťovna MetLife nabízí široké portfolio jak kapitálového, rizikového, univerzálního a investičního životního pojištění, tak variabilní produkty úrazového pojištění. Ke konci roku 2012 měla společnost více než 750 000 spokojených klientů. Pojistné smlouvy vydané  pojišťovnou MetLife jsou přímými závazky pojišťovny v České republice. Finanční prostředky klientů jsou adekvátně zajištěny – jsou umístěny především v České republice, a to ve státních a vysoce bonitních cenných papírech (dluhopisech) ve smyslu platné české legislativy. Pojišťovna dosahuje dlouhodobě dobrých hospodářských výsledků díky finanční disciplíně a rozvážné investiční politice.

Chceš být součástí?

form-prace
bottom of page