top of page

Důležité je pravidelné přezkoumání vaší životní pojistky

Je důležité pravidelně revidovat svou životní pojistku, abyste měli jistotu, že máte pro sebe a své blízké vhodnou ochranu.


Zde je několik důvodů, proč byste měli pravidelně kontrolovat své životní pojištění:

  1. Změny ve vašem životě. Vaše životní okolnosti se mohou časem změnit. Můžete mít například další děti, koupit si nový domov nebo investovat. Tyto změny mohou vést ke změnám ve vašich finančních potřebách a může být nutné upravit výši vašeho krytí.

  2. Změny sazeb pojištění. Pojistné sazby se také mohou v průběhu času měnit, takže pravidelná kontrola vaší pojistky vám může pomoci zajistit, že máte nejlepší možnou cenu.

  3. Změny pojistných podmínek. Pojistné podmínky se také mohou v průběhu času měnit, proto je důležité pravidelně kontrolovat své zásady, abyste měli jistotu, že máte správnou ochranu pro své potřeby.

  4. Změny na pojistném trhu. Pojistný trh je velmi konkurenční prostředí a v čase se mění nabízené produkty, takže pravidelná kontrola vaší pojistky vám může pomoci najít tu nejlepší variantu pro vaše potřeby.

Žádná smlouva nemůže trvat věčně. Časy se mění, trh se mění také. Mějte své pojistky aktuální a správně nastavené.

Pravidelná kontrola vaší životní pojistky je důležitá, abyste měli jistotu, že máte pro sebe a své blízké správnou ochranu. Nečekejte, až bude příliš pozdě – zvažte pravidelnou kontrolu své pojistky, abyste měli jistotu, že máte nastavení, které potřebujete.


Chcete zdarma analyzovat svou současnou pojistku?

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Copyright © 2023 Ivan Karas / 722 037 946 / ivan.karas@zp.metlife.cz
Web má pouze informativní charakter. Články publikované na těchto stránkách jsou soukromým názorem a jsou zjednodušenou formou publikovány pro přiblížení témat široké veřejnosti.
Veškerá rozhodnutí vždy dělejte na základě svého úsudku a doporučuji vždy osobní konzultaci se specialistou

bottom of page