top of page
Red Carpet Limousine

Celebritex.cz

Oficiální* webové stránky umělců

Aktuální informace ze světa celebrit. Osobní stránky známých osobností.

*nejedná se o oficiální weby, ale domény mohou sloužit pro tento účel

andreakalousova.cz

Andrea Kalousová, česká herečka s výrazným talentem a chameleonským hereckým projevem. Její charismatická přítomnost zaujme a zanechává nezapomenutelný dojem.

andreakalousova.png

emmasmetana.cz

Emma Smetana, talentovaná česká moderátorka, zpěvačka a herečka. Její autentičnost a šarm oslovují, přičemž se vynikajícím způsobem pohybuje mezi různými uměleckými žánry.

emmasmetana.png

maresleos.cz

Leoš Mareš, populární český moderátor a herec. Jeho vtip a šarm mu získávají srdce diváků, zatímco jeho nadšení a profesionální přístup zdobí každý televizní projekt.

leosmares.png

radovanvavra.cz

Radovan Vávra je zkušený investor a bankéř, bývalý člen představenstva Citibank a generální ředitel Komerční banky a Union banky. Zároveň je politicky aktivní jako člen strany TOP 09.

radovanvavra.png

bennycristo.cz

Ben Cristovao, český zpěvák a skladatel, známý svým energickým stylem a výrazným hlasem. Charismatický umělec spojující moderní zvuky s osobitým půvabem.

bennycristo.png

janbendig.cz

Jan Bendig, český zpěvák s nezaměnitelným hlasem a charisma. Jeho hudba spojuje moderní zvuky s emocionálním podtextem, přičemž působí jako magnet na posluchače.

janbendig.png

nataliekocendova.cz

Natálie Kočendová, bývalá účastnice Love Island Česko, královna krásy a talentovaná modelka. Její příběh spojuje vášeň, krásu a dobrodružství.

nataliekocendova.png

satoshinakamoto.cz

Satoshi Nakamoto, anonymní autor bílé knihy o Bitcoinu, definoval koncept kryptoměn a blockchainu v roce 2008. Jeho identita zůstává neznámá.

bitcoin
bottom of page