Cítíte, že právě teď je

čas na změnu

Práce, která dává smysl, svobodu a možnost seberealizace.

 

Věnujte prosím 3 minuty Vašeho času přečtením této nabídky, která může pozitivně ovlivnit celý Váš život.

Jste v práci nespokojeni? Vyděláváte málo? Váš šéf se k Vám nechová fér? Nikdo nedocení Vaše aktivity?

 

Dobrý den, mé jméno je Ivan Karas a hledám do svého týmu spolehlivé obchodníky pro pobočku pojišťovny MetLife v Českých Budějovicích na pozici obchodního zprostředkovatele.

Chcete-li pomáhat lidem zajistit lepší budoucnost, mít dostatek volného času, peněz a uznání, tak si přečtěte více informací níže a zanechte na sebe kontakt

Obchodník - Pojišťovací zprostředkovatel

Náplň práce

- domlouvání schůzek s potenciálními klienty

- realizace schůzek a analýza potřeb

- návrh a modelace řešení na míru

- uzavírání smluv s novými klienty

- servis stávajících klientů

- účast na poradách

Práce pojišťovacího zprostředkovatele je klíčovou. Budete se potkávat s klienty a zjišťovat jejich aktuální stav, abyste jim mohli navrhnout ideální řešení. Nebojte, na pobočce je dostatek zkušenějších kolegů a manažerů, se kterými budete moci vše konzultovat a rádi Vám pomůžou.

Požadavky

- středoškolské vzdělání s maturitou

- chuť na sobě pracovat

- nadšení a empatie vůči klientům

- bydliště v jižních Čechách

- zkouška u ČNB - zajistíme a pomůžeme s přípravou

- živnostenský list - pomůžeme zařídit

Nejdůležitější je, abychom si sedli na lidské bázi. Měli byste být v pohodě, když je potřeba zvednout telefon a domluvit si schůzku s klienty. Zároveň je velkou výhodou, když se na setkání s klienty těšíte a číší z Vás životní optimismus.

Otevíráme dveře úplným nováčkům v oboru, do kterých vkládáme naději a investujeme do jejich rozvoje.

Nabízíme

- organizaci práce dle Vašich časových potřeb

- smysluplnou práci

- zázemí nadnárodní korporace

- nadstandardní výdělky

- motivační bonusy a soutěže

- férové jednání a přátelské kolegy

- kancelář v centru ČB

- 30.000,- motivační příspěvěk za složení zkoušek u ČNB, se kterými Vám pomůžeme

- možnost kariérního posunu na Manažera skupiny

Pokud se budete setkávat s dalšími lidmi a řešit jejich zajištění, investice, daňové úlevy apod., čeká Vás velmi atraktivní spolupráce s celosvětově uznávanou pojišťovnou, která je na českém trhu přes 30 let. V porovnání s konkurencí jsme vždy mezi TOP 3 pojišťovnami a obecně nabízíme pro naše klienty jedny z nejlepších podmínek na českém trhu.

Rád Vás poznám osobně

Hledání nové práce může být někdy velmi frustrující. Odchod z aktuálního zaměstnání se zase může zdát náročný a plný strachu. Jestli jste nikdy nepracovali na IČO, tak i to se může zdát jako překážka... Rád bych, abychom se potkali a mohli si říct detaily a vzájemná očekávání naživo.

Pryč jsou doby, kdy pojišťováka dělal každý kdo měl hlavu a ruce. Jedná se o čistou, příjemnou a smysluplnou prestižní práci, která Vás bude denně naplňovat.

 

Tohle je první krok, který můžete pro svou kariéru udělat. V nejhorším případě se přátelsky rozloučíme a půjdeme každý svým směrem.

Připraveni na změnu?

Vyplňte údaje nebo rovnou pošlete svůj životopis a kontaktní údaje na ivan.karas@zp.metlife.cz

Děkuji, brzy se Vám ozvu já nebo asistentka.

Pojišťovna MetLife

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, s unikátním dědictvím v péči o 100 miliónů klientů ve 47 zemích světa, a to s více než 140letou historií. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife, Inc. drží přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním Východě. MetLife, Inc. je největší životní pojišťovnou ve Spojených státech (z hlediska objemu platných životních pojistných smluv). Ve Spojených státech poskytuje MetLife své služby více než 90 společnostem z prvních 100 uváděných v žebříčku FORTUNE 500®. Více informací o pojišťovně MetLife.